gimnastyka słowiańska

Jestem instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej. Prowadzę zajęcia i warsztaty zarówno indywidualne, jak i grupowe. 

Z chęci i potrzeby szerzenia wiedzy o gimnastyce, powstał mój autorski Kurs Gimanstyki Słowiańskiej online.

Gdzie mnie znajdziesz

Moc Słowian

Ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej znane są w Polsce od niespełna kilku lat, a dotarły do nas ze wschodu, z Białorusi, gdzie przetrwały przekazywane przez kobiety z pokolenia na pokolenie jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. 

 

kurs gimanstyka słowiańska

Założeniem gimnastyki jest to, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje…

Kobieca gimnastyka

Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Mogą ją ćwiczyć panie w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną. Kierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość.

 

Wzmacniamy i rozciągamy takie obszary naszego ciała, jak: nogi, miednica, kręgosłup, biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa. Pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza.

Układ rozrodczy

Ćwiczenia mają korzystny wpływ na układ hormonalny i rozrodczy, są bezcennym wsparciem w okresie menopauzy, przy bolesnym miesiączkowaniu i w trudnościach z zajściem w ciążę.

Zaobserwowano wpływ na życie intymne, zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności. Na poziomie subtelnym, energetycznym poprzez pracę z kobiecymi obszarami ciała uwalniamy kobiecość, intuicję, budzimy twórczy potencjał. 

Duchowość

Poprzez połączenie ruchu z oddechem, wzmacniamy stabilność, równowagę i uważność.

Każde ćwiczenie w zestawie ma też swoje znaczenie i przypisaną mu afirmację. Można w ten sposób pracować nie tylko nad swoim ciałem, ale doskonalić się też duchowo.

Kurs Gimnastyki Słowiańskiej

Dołącz do mojego autorskiego kursu w którym krok po kroku poprowadzę Cię przez wszystkie ćwiczenia Gimnastyki słowiańskiej.

Kurs to zestaw 27 ćwiczeń. Zawiera niepublikowane wcześniej filmy z opisami poszczególnych kręgów, afirmacji oraz kart ułatwiających wizualizację poszczególnych pozycji.

Stając się moim uczniem dostaniesz dostęp do najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. W każdej chwili możesz pozostawić swoje pytania oraz podzielić się wątpliwościami.

Kurs to niesamowita przygoda dla każdej kobiety, która chce bardziej poznać swoje ciało, duszę i dotrzeć do swojego wnętrza poprzez lepsze poznanie swoich potrzeb.

Przewiń do góry