zabieg z kwasami
Eksfoliacja kwasami AHA i BHA

Peelingi chemiczne, które mają działanie złuszczające oraz lecznicze. Terapia kwasami wspomaga leczenie trądziku, łojotoku, trądziku różowatego, przebarwień a także ma silne działanie przeciwstarzeniowe.

masaż twarzy
Terapia mikroigłowa

(Nanofrax) w obrębie twarzy, to skuteczny zabieg ujędrniający i bio odmładzający. Opiera się na zwiększeniu penetracji w głąb skóry składników aktywnych działających ujędrniająco i przeciwstarzeniowo oraz na pobudzaniu naturalnych procesów regeneracyjnych.

peeling enzymatyczny lawendowy salonik
Zabieg z enzymami

Enzymy to biokatalizatory o działaniu regulującym metabolizm komórek i tkanek. Umożliwiają przebieg większości reakcji zachodzących w żywych organizmach, w tym także w skórze. W zabiegach na twarz najczęściej stosowane są enzymy pochodzenia roślinnego. Powodują one odnowę komórkową, neutralizują szkodliwe produkty przemiany materii, dezaktywują wolne rodniki, rozkładają i usuwają uszkodzone utlenianiem proteiny i lipidy. Odgrywają istotną rolę w fizjologii skóry właściwej.

masaż twarzy
Masaż relaksacyjny twarzy​

Niezwykle relaksujący i odprężający zabieg. Masaż działa jak naturalny peeling, złuszcza martwe komórki naskórka powodując lepsze wchłanianie zastosowanych preparatów.

Stosując regularnie masaż kosmetyczny poprawiamy owal twarzy, elastyczność mięśni, zapobiegają przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik skóra nabiera ładnego koloru, staje się dotleniona, odżywiona i promienna.

masaż twarzy próżniowy
Masaż próżniowy twarzy

Masaż wykonywany małymi bańkami próżniowymi. Niezwykle miły i efektywny.

  • poprawia kondycję naczyń włosowatych redukuje zmarszczki 
  • poprawia krążenie i przepływ limfy
  • daje efekt ożywienia skóry 
  • poprawia napięcie i elastyczność skóry
masaż twarzy
Masaż anti-aging twarzy według dr Pawła Piątkowskiego

Masaż ten sprawdza się doskonale jako zabieg przeciwstarzeniowy, a także profilaktyczny. Poprawia sprężystość mięśni i skóry twarzy.

Przewiń do góry