masaż ciała
Masaż relaksacyjny

Oparty na masażu klasycznym, ale uzupełniony elementami innych masaży lub innymi technikami relaksacyjnymi. Dzięki niemu uzyskuje się maksimum odprężenia dla zestresowanego ciała i umysłu. Jest to masaż dla osób zestresowanych, pracujących w napięciu, będących w ciągłym pośpiechu.

masaż ciała
Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami polega na układaniu ciepłych kamieni różnej wielkości na ciało pacjenta. Ciepłe kamienie działają głównie rozluźniająco na nadmiernie napięte oraz bolące partie mięśni. Poprawiają także krążenie obwodowe krwi oraz metabolizm, a także mają zastosowanie u osób cierpiących na depresję. Przyspieszają również usuwanie toksyn z organizmu oraz działają przekrwiennie.

masaż bębnami szmańskimi
Masaż bębnem szamańskim

Niezwykle relaksujący i przyjemny masaż dźwiękiem. Poprzez wibracje, które emituje gra na bębnie, rozluźnia mięśnie, uspokaja, relaksuje, wyrównuje energię w ciele.

masaż karku
Masaż karku

Jest to zabieg, który stoi na pograniczu niekonwencjonalnej medycyny, psychologii i duchowości.

 

masaż bańką chińską
Masaż bańką chińską

Jest to zabieg, który stoi na pograniczu niekonwencjonalnej medycyny, psychologii i duchowości.

 

masaż twarzy
Masaż głowy Bars

Jest to zabieg, który stoi na pograniczu niekonwencjonalnej medycyny, psychologii i duchowości.

Barsy to punkty na głowie, odpowiadające miejscom znanym z akupunktury, w których została zmagazynowana energia związana z naszymi przekonaniami, uprzedzeniami i osądami. Punkty te przypisane są naszym przekonaniom życiowym na temat: układów międzyludzkich, pieniędzy, zdrowia, starzenia się, kreatywności, seksualności, naszych nadziei i marzeń…

Przekonania, które mamy, są naszymi ograniczeniami nałożonymi nam przez przodków, rodziców, szkołę, społeczeństwo. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania napięć w naszym mózgu. Zyskujemy wtedy więcej przestrzeni, czujemy się bardziej obecni w naszym życiu, otwieramy się na pojawiające się nowe możliwości.

Terapia Bars otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała wydany w Stanach Zjednoczonych, jest metodą akceptowaną i promowaną przez tysiące terapeutów na całym świecie.

Co daje Bars:

– głęboki relaks i spokój

– redukuje stres i natłok myśli

– harmonizuje półkule mózgowe

– pomaga przy bezsenności, depresji, nerwicy

– podnosi poziom pewności siebie i radości życia

– otwiera na nowe możliwości życiowe

Przewiń do góry